Чубаров: Розпочалися співбесіди з претендентами на посаду директора Антикорупційного бюро

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Конкурсна комісія з обрання кандидатів на посаду директора Національного антикорупційного бюро почала проводити співбесіди з претендентами,  пише «Укрінформ».

У понеділок, 23 лютого Конкурсна комісія запросила 17 кандидатів. Із повним переліком осіб, які подали документи на заміщення вакантної посади можна ознайомитися на сайті Президента України.

«Оскільки Комісії доведеться прослухати більш як 100 претендентів, на співбесіду з кожним кандидатом у нас є лише 15 хвилин», – розповів Голова Конкурсної комісії Рефат Чубаров.

Члени Комісії планують завершити перший етап співбесід до кінця лютого. В березні найкращі кандидати будуть запрошені Комісією на повторну співбесіду.

Зазначимо, Законом про НАБУ не визначено строків, у які Конкурсна комісія має визначитися із щонайменше двома претендентами для подання на затвердження Президенту. Після того, як кандидатури все ж буде подано, їх чекатиме спецперевірка згідно із Законом про очищення влади, і лише після цього Глава держави матиме десять днів, аби остаточно визначитися із одним директором