Засудили депутата-хабарника, який вимагав 30 тис дол.

Хабар10Прокуратура Івано-Франківської області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо одного з депутатів Івано-Франківської міської ради, котрий одержав 30 тис дол хабара.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Вказану суму він разом з керівником департаменту містобудування та архітектури виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради вимагали та одержали в 2012 році за надання одному з суб’єктів господарювання довідки щодо містобудівних умов та обмежень для забудови земельної ділянки у обласному центрі.

У ході розслідування кримінального провадження прокуратурою Івано-Франківської області депутата було оголошено в міжнародний розшук та екстрадовано до України.

Обвинувальний акт щодо нього прокуратура області скерувала до суду за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Проаналізувавши всі докази у кримінальному провадженні, наведені державним обвинувачем, суд повністю погодився з позицією прокурора та призначив покарання засудженому у виді п’яти років та шести місяців позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права займати виборчі посади на 3 роки. Депутата взято під варту у залі суду.