Судитимуть заступника голови Рівненської ОДА за 11 тисяч доларів хабара

Тарас Пустовіт

Тарас Пустовіт

Слідчий відділ прокуратури Рівненської області закінчив розслідування у кримінальному провадженні та скеровав до суду обвинувальний акт стосовно заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднаної із вимаганням).

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Встановили, що чиновник зажадав та одержав від громадянки грошову винагороду у розмірі 11 тисяч доларів США за сприяння у перемозі останньої у конкурсі на право здійснення перевезення пасажирів на приміських та міських внутрішньообласних маршрутах загального користування.

Факт злочинної діяльності викрили 11 січня 2015 року прокуратурою спільно з працівниками УСБУ в Рівненській області.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

За результатами розгляду клопотання прокуратури Рівненської області Рівненський міський суд виніс ухвалу про арешт майна заступника голови обласної державної адміністрації, а саме - частини житлового будинку, торгово-офісного центру, аптечного приміщення та земельної ділянки.

Арешт вказаних об’єктів нерухомості застосовано з метою можливої конфіскації майна що, передбачена санкцією статті Кримінального кодексу України, за якою обвинувачується чиновник.