За хабарництво засудили екс-депутата

kolkovskyj_volodymyrІвано-Франківський міський суд завершив розгляд справи екс-депутата Івано-Франківської міської ради Володимира Колковського, якого звинувачували у шахрайстві та отриманні хабара.

Вирок суду – 5,5 року позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавлення права обіймати посади в усіх органах влади, установах і організаціях на такий самий термін, – пише КУРС.

Після оголошення вироку за двома статтями ККУ Володимира Колковського взяли під варту просто в залі суду.

Засуджений має право оскаржити рішення суду впродовж наступних 30 днів.

Екс-депутату міської ради, свободівцю  Володимиру Колковському інкримінували вчинення злочину за ч. 3 ст. 368 КК України – одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище. А також за ч. 2 ст. 190 ККУ – шахрайство.

Будучи депутатом міськради, Колковський організував схему з вимаганням та отриманням хабара за видачу необхідних дозволів і документів на будівництво. Угода була організована між директором ТзОВ «ЛКМ-Інвест» Віктором Ломеєм та екс-директором департаменту містобудування та архітектури МВК Олегом Гаркотом.

Суд також визнав, що обвинувачений шляхом обману видурив у Ломея 10 тисяч доларів. За ці гроші підозрюваний обіцяв домовитися з головою «однієї з депутатських фракцій» (вочевидь, «Свободою» – КУРС) про виділення підприємцю в оренду терміном на три роки земельної ділянки площею 1,12 га для обслуговування житлових приміщень.

Наприкінці жовтня 2012 року року Колковського оголосили у міжнародний розшук, а через кілька тижнів затримали у Хорватії та екстрадували в Україну.