В Одесі розбираються зі спортивним клубом Міноборони

ПрокуратураЩоб повернути у державну власнысть незаконно відчужене нерухоме майно військового містечка в м. Одесі, на фондах якого дислокований 9-й Спортивний клуб Міністерства оборони, військовою прокуратурою Південного регіону України пред'явлено позов до комерційної структури про визнання на вказане майно права власності держави в особі Міністерства оборони України.

Про це повідомляється на сайті ГПУ.

Йдеться про цілісний майновий комплекс будівель та споруд спортивного призначення військового відомства, який включає стадіон, плавальні басейни тощо, розташовані на земельній ділянці площею 3,5 га в центральній частині м. Одеси.

Рішенням суду в задоволенні позову прокурора було відмовлено та визнано право власності на нерухоме військове майно за приватним підприємством.

Не погодившись з ухваленим рішенням суду, прокурор подав заяву про його перегляд за нововиявленими обставинами.

Господарським судом Одеської області 16 лютого 2015 року прийнято рішення, яким задоволено заяву прокурора. Попереднє судове рішення в цій справі скасовано та визнано право власності на відповідне майно вартістю майже 10 млн грн за державою в особі Міністерства оборони України.