Єфремова охороняють буквально «впритул»

єфремовДля охорони колишнього керівника фракції Партії регіонів Олександра Єфремова організовано безпрецедентні заходи, оскільки його можлива втеча може надовго дискредитувати правоохоронні органи.

Про це заявив високопоставлений працівник правоохоронних органів в інтерв’ю Укрінформу.

«Можлива втеча Єфремова здатна викликати вибух у суспільстві, надовго підірвати довіру до правоохоронних органів,а також покласти край кар’єрі деяких їх керівників. Тому заходи з його (Єфремова) охорони надзвичайно жорсткі, його пильнують буквально впритул», – сказав співрозмовник.

Він припустив, що «сміхотворна» для Єфремова застава (у 3,6 млн грн-ред.) яку обрав для нього суд, могла бути результатом «якихось домовленостей, але достеменно це стверджувати наразі не можна».

Посадовець, котрий знайомий з матеріалами відкритого стосовно Єфремова кримінального провадження, також уточнив, що в обвинуваченні екс-регіонала у протиправному тиску на ДП «Луганськвугілля» йдеться про те, що фірми, у яких колишній нардеп змушував посадовців держпідприємства купувати обладнання, належать його дружині та сину.

«У цьому провадженні фігурують суми збитків держбюджету у розмірі понад 100 млн гривень і навіть за це Єфремову «світить» від 3 до 6 років», – заявив співрозмовник.

Нагадаємо,Єфремова було затримано у ході спецоперації ГПУ та СБУ 14 лютого.

16 лютого Печерський райсуд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на термін два місяці з альтернативою застави у 3,6 млн грн.

17 лютого суд відпустив Єфремова з-під варти під заставу.