Статус учасника АТО отримують в АП та обласних автодорах (ДОКУМЕНТИ)

Статус учасника бойових дій станом на 5 лютого отримали 64 особи, які не належать до військових формувань чи Нацгвардії.

Про це йдеться в листі Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, повідомляється на сайті Громадського люстраційного комітету

Усього на розгляд було внесено 185 справ, розглянуто 177, 100 справ знаходяться на доопрацюванні, відмовлено 21 особі.

Лідер по отриманню статусу учасника бойових дій – Донецька обласна прокуратура, 26 працівників якої отримали цей статус. Для порівняння: у Головній військовій прокуратурі ГПУ статус мають тільки 4 особи.

Статус учасників бойових дій також отримують працівники облавтодорів, зокрема Тернопільского (1 особа), Миколаївського (1 особа) та Кіровоградського (2 особи).

В Адміністрації Президента України також працюють «учасники бойових дій» – відповідно до отриманої нами відповіді, їх троє. Але цікаво, що Адміністрація Президента таку інформацію не підтверджує. Принаймні, так вказано у відповіді на запит члена Громадської ради з питань люстрації Максима Опанасенка. Хто помилився? І чи випадково?

ato_ap

Також співробітники регіональних філій Укрдержцентру радіочастот отримали позитивні рішення щодо отримання статусу, зокрема: Львівської – 4 особи, Одеської – 4 особи, Запорізької – 2 особи, Миколаївської – 2 особи, Харківської – 4 особи.

При цьому, 17 з 19 співробітників Державної фіскальної служби України, що подавали документи на отримання статусу, в отриманні цього статусу було відмовлено.