На Одещині заявляють про «зачистку» за всіма правилами «режиму Януковича»

одесаМіністерство інфраструктури України проводить масштабну перевірку діяльності ПрАТ «Українське дунайське пароплавство» (Ізмаїл).

Про це розповів гендиректор підприємства Дмитро Баранов, повідомляє «Думська».
За його словами, позапланова перевірка проводиться в порушення мораторію, введеного законом №1622-VII від 31.07.2014. Вона пішла відразу після того, як Дмитро Баранов відмовився звільнятися з посади за власним бажанням.

«Зачистка за всіма правилами «режиму Януковича»: заява прямих конкурентів на нібито наявні порушення і миттєва реакція Міністерства інфраструктури», - говорить гендиректор.

На час перевірки Баранов відсторонений від займаної посади.

«Цього року, вперше за десять років УДП закінчило рік з прибутком, перейшло на повний робочий день (а працювали на 70%), проіндексував зарплату, платить надбавки за вислугу років, тільки податків понад 50 млн гривень за минулий рік заплатили. Комусь треба нас знищити», - заявляє керівник.

Дмитро Баранов вважає, що перевірку ініціювали в інтересах Олександра Кравченко, друга і довіреної особи першого заступника міністра інфраструктури Володимира Шульмейстера: «Так, саме той самий Кравченко з Дуванна ... Махінації з 51% частки німецької компанії, борги перед пароплавством в сотні тисяч євро (кримінальна справа , порушену СБУ) і т.п.»