На Київщині встановили 7 блокпостів (ВІДЕО)

bcbb1d0-blokpostНа території Київської області встановлено 7 блокпостів, міліція посилила перевірку автотранспорту на наявність зброї та вибухівки.

Про це повідомляє сайт Головного управління МВС у Київській області.

За словами заступника начальника Головного управління МВС у Київські області Сергія Бондаренка, на блокпостах працюють зведені загони міліції.

"Спецпризначенці плюс УБЕЗ, плюс кінологи. Хлопці дуже налаштовані по-бойовому. Вони розуміють, що на їхніх плечах є безпека області, Києва і України, і всі готові працювати і захищати українців", - сказав Бондаренко.

Він також додав, що на блокпостах чергують озброєні працівники ДАІ, міліція області намагається по максимуму залучати громадські формування.

У МВС відзначили, що правоохоронці на блокпостах чергують цілодобово з метою недопущення скоєння терористичних актів, сепаратистських проявів, виявлення незаконного обігу зброї, вибухівки, боєприпасів, протидії будь-яким можливим загрозам інтересам країни.Бондаренко наголосив, що блокпости оснащені сучасними автоматизованими базами даних, що дозволяє максимально ефективно та швидко виявляти та затримувати правопорушників на дорогах області.