Геращенко: Заступником Генпрокурора став грузинський «комісар Катані»

Давид Сакварелідзе

Давид Сакварелідзе

Давид Сакварелідзе призначений заступником Генерального прокурора України.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук радник міністра внутрішніх справ та народний депутат України Антон Геращенко.

«Замість заступників попереднього Генпрокурора, які декларували по 6 млн грн подарунків або мали в користуванні 140 гектарів землі під Києвом, заступником Генпрокурора буде грузинський «комісар Катані». Так, у всякому разі, я чув, за очі називали безстрашного і принципового Давида земляки.

У Грузії Давид Сакварелідзе займав пост 1-го заступника Генерального прокурора і безкомпромісно боровся з корупцією і злочинністю.

Упевнений, що Давид допоможе нам швидко й ефективно побороти Голіафа української корупції.

А якщо йому хтось буде в цьому заважати, то я впевнений, що Давид не дозволить нікому на себе тиснути і за словом в кишеню не полізе.

Упевнений, що всі розсудливі депутати правлячої коаліції будуть вітати призначення Давида на цей високий пост, покликаний гарантувати дотримання прав людини, боротьбу зі злочинністю та реформування закостенілою і корумпованій системі української прокуратури.

Бажаю Давиду Сакварелідзе працювати в команді Віктора Шокіна так само ефективно, як зараз працює його колега Ека Згуладзе в команді Арсена Авакова.

Ну, а наше завдання, активних і не байдужих депутатів Верховної Ради, допомагати і підтримувати всі розумні починання команди Віктора Шокіна, спрямовані на боротьбу з корупцією, покарання ворогів України, становленню в Україні правової держави заснованого не так на праві сили, а на силі права!

Слава Україні!».