Шокін доручив дуже швидко розслідувати події Євромайдана

Почему президент таки решил сменить Ярему, на ком лежит вина за бездеятельность ГПУ, и чего ждать от Виктора Шокина

Почему президент таки решил сменить Ярему, на ком лежит вина за бездеятельность ГПУ, и чего ждать от Виктора Шокина

Генпрокурор Віктор Шокін доручив максимально стислі терміни розслідувати події Євромайдана. Про це він заявив сьогодні під час наради, передає прес-служба ГПУ.

"Віктор Шокін поставив перед обласними прокурорами завдання в максимально стислі терміни домогтися законного та якісного результату в розслідуванні кримінальних проваджень, що стосуються подій Революції Гідності, розслідування корупційних злочинів, а також злочинів, скоєних колишніми високопоставленими чиновниками", - йдеться в повідомленні.

Він також доручив обласним прокурорам у тижневий термін провести перевірки щодо ролі кожного підлеглого прокурора в період подій, які відбувалися на Майдані.

"Потрібно в кожному окремому випадку провести службове розслідування щодо ролі працівників обласних та інших прокуратур за весь період Революції Гідності. Перевірте всіх, хто, можливо, був причетний до переслідувань. Ніхто не повинен уникнути відповідальності. В першу чергу виявити осіб з числа керівників обласного рівня, а не "стрілочників", - сказав Шокін.