Депутат: У Львові хочуть 14 млн грн з облбюджету на підвищення зарплати чиновникам

Фото: ДТ

Фото: ДТ

Львівська ОДА пропонує внести зміни до показників обласного бюджету на 2015 рік та виділити додатково майже 14 млн грн на зарплати своїм працівникам.

Про це у Фейсбук повідомила депутат Львівської облради Ганна Костюк.

«У час, коли йде війна, війскові в холодних окопах, волонтери збилися з ніг, збираючи благодійну допомогу, дороги – яма на ямі, проблеми в галузі медицини (гемодіаліз, перинатальний центр, забезпечення медикаментами учасників АТО) облдержадміністрація вирішила підвищити заробітну плату працівникам ЛОДА коштом обласного бюджету», – повідомила Г. Костюк.

За її словами, під час розгляду змін до показників обласного бюджету ЛОДА пропонує виділити додатково 13960 000 на заробітну плату своїм працівникам.

Як пояснила Г. Костюк у коментарі ZIK, заробітна плата працівникам ОДА фінансується з державного бюджету, однак цього року керівництво облдержадміністрації запропонувало виділити чималу суму коштів з обласного бюджету Львівщини на підвищення зарплати своїм працівникам.

Зазначимо, чергова сесія Львівської облради, на якій розглядатимуть зміни до обласного бюджету, запланована на 17 лютого.