У Львові хочуть відкликати депутата, якого не знають виборці

плахтійДо Громадської організації «Новий Львів» звернулися мешканці округу №29 щодо бездіяльністі депутата Львівської міської ради від округу Романа Плахтія.

Як пише ZAXID.NET, це стало поштовхом для вивчення громадської думки, шляхом проведення анкетування.

Результати  продемонстрували, що абсолютна більшість опитаних не знає свого депутата, адресу його приймальні, нічого не знає про його діяльність і ніколи не бачила його на окрузі.

Важливим фактором, що викликає недовіру виборців стало, що їхній депутат обіймає посаду голови постійної депутатської комісії комунального майна та власності (4 останні роки), а до того 4 роки був секретарем цієї комісії. Стан справ з комунальним майном опитані оцінили, як незадовільний і критичний.

Враховуючи це і після консультацій з мешканцями, було ухвалено рішення про ініціювати процедуру відкликання депутата згідно п.3 ст.27 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», оскільки він не виконує програмні положення своєї передвиборчої програми.

Найближчими днями нами буде проведено прес-конференцію з оприлюдненням детальних підстав та процедурних моментів, щодо відкликання.