Аваков: Ліквідація УБОЗу та ветеринарної міліції – підготовка до реформ в МВС

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Фото: sq.com.ua

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Фото: sq.com.ua

Ліквідація УБОЗу, транспортної та ветеринарної міліції – прелюдія, підготовка до серйозних змін в МВС.

Про це у Фейсбук написав міністр МВС Арсен Аваков, коментуючи прийнятий у Парламенті Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування органів внутрішніх справ».

«Дорога реформ – довга. Крок цей не перший навіть, а прямо кажучи – прелюдія, підготовка до серйозних змін. Але – важлива прелюдія, що дозволяє розгорнути зміни, почати рух вперед!

Ліквідовані УБОЗ, транспортна міліція, ветеринарна міліція, купа непотрібних надбудов», – написав міністр.

Аваков запевнив, що професійні працівники з ліквідованих підрозділів будуть переведені на роботу в інші міліцейські служби.

«Окремо зазначу, що справжнім оперативникам і спецам, які реально борються з бандитизмом, переживати нема за що – вони будуть затребувані і переведені до складу карного розшуку. Справжніх фахівців будемо берегти», – написав міністр.

Він також повідомив, що наступним кроком в реформуванні МВС буде прийняття двох законів – «Про органи внутрішніх справ» та «Про національну поліцію».

«Тягнути з внесенням цих законів не будемо, як і не зупинимо реальні зміни в структурі міліції, що почали вже зараз – виводячи на зміну ДАІ, нову патрульну службу, створюючи наш український SWAT, змінюючи старі МРЕВ», – повідомив Аваков.