Після критики в прокурорі Донеччини пояснили ситуацію з учасниками АТО

Фото з сайту

Фото з сайту

Наказом керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України працівники органів прокуратури Донецької області, у межах своїх повноважень визначених Законом «Про прокуратуру», залучені до виконання завдань штабу АТО.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, цей документ – є основною підставою для надання статусу учасника бойових дій в зоні, оскільки він надається працівникам підприємств, установ та організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та районах її проведення.

Тим часом як деякі представники громадських організацій висловлюють критичну думку з цього приводу, працівники органів прокуратури у межах своєї компетенції та у взаємодії з АТЦ виконують покладені на них задачі, ризикуючи власною безпекою та безпекою рідних і близьких, які з різних причин залишаються на захопленій території.

«Слід зазначити, що з більш ніж тисячного колективу працівників органів прокуратури Донецької області статус учасника АТО отримали лише 26 прокурорів, оскільки саме вони виконують завдання штабу Антитерористичної операції. Рішення про встановлення статусу працівникам прокуратури Донецької області приймалося колегіально Міжвідомчою комісією, створеною Державною службою у справах ветеранів війні та учасників АТО», - зазначили в прес-службі.