Парубій розповів про новий антикорупційний закон

парубійЗакон України про відкритість використання публічних коштів №0949 стане величезним запобіжником проти убивчих для держави зловживань на всіх рівнях.

Таку думку на своїй сторінці у Фейсбук висловив перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій.

«Згідно статті 2 Закону буде створено Єдиний веб-портал використання публічних коштів. Кожен зможе зайти на портал і отримати всю інформацію про кожну державну копійку і її використання», - написав нардеп.

На його думку, надважливим є те, що Законом встановлено сувору відповідальність чиновників за перешкоджання громадянам у отриманні інформації про використання народних грошей.

«Закон однозначно і чітко вимагає: «Відомості, що оприлюднюються згідно з цим Законом повинні бути повними, правдивими, точними та реально відображати фактичні дані станом на відповідну дату або за відповідний період часу.» (ст.2 п.1 Закону). Особисто буду робити всі можливі заходи, щоб цей закон почав якнайшвидше діяти», - написав Андрій Парубій.

«Сьогодні зробили черговий крок на шляху боротьби з корупцією. Дякую Viktor Taran і всім експертам за ефективну співпрацю», - додав нардеп.