Київський псевдоволонтер привласнив гроші, які обіцяв направити бійцям АТО

Фото: ternopilinfo.com

Фото: ternopilinfo.com

Столичні правоохоронці викрили шахрая, який упродовж тривалого часу під виглядом волонтера збирав кошти з громадян нібито для допомоги бійцям АТО, а насправді привласнював їх.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Так, у серпні минулого року 36-річний киянин розмістив на одному із Інтернет-сайтів повідомлення про те, що він є волонтером та надає активну допомогу українським військовослужбовцям, які воюють на Сході.

Зокрема, він написав, що планує чергову поїздку у зону АТО і для цього йому потрібна фінансова підтримка небайдужих патріотів.

На заклик про допомогу відгукнулися не тільки кияни, а й мешканці інших міст, які почали перераховувати кошти на його банківську картку.

За ці кошти зловмисник обіцяв людям придбати сталь для виготовлення бронежилетів, закупити матраци та продукти харчування для бійців АТО.

Насправді ж жодного відношення до волонтерського руху чоловік не мав, а усі кошти, які перераховували громадяни, витрачав на власні потреби.

Таким чином шахраю вдалося ошукати щонайменше шістьох довірливих громадян на суму понад 60 тис. гривень.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 190, ч. 2 ст. 190 КК України, а саме заволодіння чужим майном шляхом обману, вчиненого повторно.