Соболєв: Давайте не будемо брати гріх на душу і призначати знову прокурора, який не влаштовує суспільство

Соболев глДепутати фракції «Самопоміч» не підтримають пропозицію президента України Петра Порошенка про призначення Віктора Шокіна новим генпрокурором України.

Про це з трибуни Верховної Ради України заявив голова парламентського комітету з питань боротьби та протидії корупції, народний депутат з фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв, передає РБК-Україна.

«Сьогодні головна тема - це обрання генерального прокурора. Дуже добре, що ми досягли відставки генерального прокурора, який не дав результату. У нас був генеральний прокурор, який влаштовував президента, більшість в парламенті, але не влаштовував суспільство. З часів Майдану у нас уже було два прокурори, які не дали результату. Тепер слово за нами. Давайте не будемо брати гріх на душу і призначати знову прокурора, який не влаштовує суспільство», - заявив він.

Єгор Соболєв зазначив, що Шокін, який пропрацював в структурі прокуратури не одне десятиліття, не зможе привнести нові стандарти.

«Тому фракція «Самопоміч» буде голосувати проти Віктора Шокіна. Ми закликаємо колег знайти сильного і порядного прокурора», - додав нардеп.

Нагадаємо, генеральний прокурор Віталій Ярема подав у відставку в кінці минулого тижня.