Під АП від Порошенка вимагали позбутись чиновників-корупціонерів часів Януковича

акціяСьогодні, 10 лютого, у Києві біля Адміністрації Президента активісти вимагали «утилізувати» чиновників, які працювали у владі за часів Януковича та після Революцій Гідності знову посідають державні посади.

Як інформує ZIK, до воріт президентської адміністрації, яку охороняв кордон міліції, принесли символи Євромайдану  – шини та металеву бочку. 

Зокрема, учасники акцій виступили проти призначення заступником голови Адміністрації Президента Олексія Дніпрова,  в біографії якого робота екс-заступником міністра-українофоба Табачника.  Активісти звинувачують Дніпрова в просуванні корупційних схем при переатестації навчальних закладів та лобіюванні інтересів «Сбербанку Росії».

«Ми знаємо їхні корупційні схеми з Табачником при переатестації вишів. Цю комісію Дніпров фактично очолював  – давайте гроші, переатестуємо, не буде грошей – ми вас закриємо. Чому ж тоді до Поплавського не прийшов, коли він подвійний виш створив. Тому сьогодні ганебно, що Порошенко бере собі заступником людину, яка була не просто заступником Табачника, а відданим заступником, активно лобіювала, підписувала документи», – заявив активіст Арсеній Пушкаренко.

Учасники акції під вікнами в президента вимагали комплексного очищення владних рядів від «паперєдніків» Януковича. Активісти сканували «Ганьба», «Люстрація» та вимагали, аби до них вийшов представник президентської адміністрації і прийняв звернення.