Від Кличка вимагають звільнити забудовника, який веде незаконне будівництво

В’ячеслав Непоп

В’ячеслав Непоп

Сьогодні, 9 лютого, громадські активісти пікетуватимуть Київську міську державну адміністрацію з вимогою люстрації для директора столичного комунального підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ» В’ячеслава Непопа, який також є депутатом Київської міськради.

Організатори акції - громадянська кампанія «Форум порятунку Києва», громадянська ініціатива «Варта Києва» та об’єднання громадського контролю «Наждак» - звинувачують чиновника у нищенні зелених зон Києва.

 «В'ячеслав Непоп, незмінний керівний «Житлоінвестбуд-УКБ» з 2002 р. веде незаконне будівництво 25-поверхового офісно-житлового будинку безпосередньо над вольєрами для тварин Київського зоопарку. Компанія веде забудову без договору оренди земельної ділянки та без дозволу на виконання будівельних робіт. Крім цього, він незаконно забудував парк на території Національного авіаційного університету, має намір забудувати комерційною висоткою майданчик, призначений для будівництва дитячого садка, на житловому масиві Княжий Затон», -- обурюються активісти, повідомляє ZIK.

Учасники акції мають намір заблокувати вхід до КМДА і вимагати зустрічі з мером Києва Віталієм Кличком і його першим заступником Ігорем Ніконовим, аби змусити останніх звільнити з посади голову КП «Житлоінвестбуд-УКБ».