Суд закрив справу проти голови Дніпропетровського облздраву, яку підозрюють у незаконному звільненні лікарів

Фото litsa.com.ua

Фото litsa.com.ua

Кіровський районний суд Дніпропетровська на своєму засіданні 9 лютого під головуванням судді Геннадія Подберезного закрив кримінальну провадження щодо начальника Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації Валентини Гінзбург, -  повідомляють litsa.com.ua.

Крім того, суд скасував введені по відношенню до неї попереджувальні заходи - особисті зобов'язання та відсторонення від посади.

«Клопотання захисника обвинуваченої Гінзбург задовольнити. Кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо Гінзбург Валентини Григорівни, обвинуваченої за ч. 2 ст. 364 Кримінального Кодексу України закрити на підставі набрання чинності Законом України від 13 травня 2014 під номером 1261-7 «Про внесення змін деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв'язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України» , - зачитав постанову суддя Геннадій Підберезний.

Постанова може бути оскаржена в Апеляційному суді Дніпропетровської області протягом 7 днів з дня її проголошення.

У Постанові йдеться, що тяжкими наслідками у статтях 364-367 КК України (перевищення службових повноважень та інші службові злочини) вважаються такі наслідки, які у двісті п'ятдесят і більше разів перевищують неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Як повідомлялося, главудніпропетровськогообласного відділу охоронипосадилипід домашній арешт.ПротиГінзбург було розпочатокримінальне провадженняза звільненняголовлікарівмедичнихустановДніпропетровщини,які не забезпечилипотрібний результатнавиборах 2012 року.

До цьогоглавуДніпропетровськогообласного відділу охоронине моглизвільнити,такяк вона пішлавдекрет.