Луцького мера звинуватили в корупції

Микола Романюк, Фото volynnews.com

Микола Романюк, Фото volynnews.com

Луцький міський голова Микола Романюк користується автомобілем, який безоплатно надала приватна фірма.

Про це  повідомив депутат міськради Андрій Осіпов, пише ZIK.

Він нагадав, що у жовтні минулого року з’явилась інформація, що луцький мер використовує автомобіль Хюндай Соната 2012р., який не належить міськраді.

«Для отримання інформації мені довелось направити 4 депутатські звернення, службовці ради вміло штампували відписки», – переконує він.

Нарешті прийшла відповідь, що виконавчий комітет Луцької міської ради «отримав 01.02.2014р. безоплатно у ТзОВ «Фірма «Бріс» ЛТД» (код 21749653) автомобіль марки HYUNDAI SONATA, вартістю понад 35 000 $».

Водночас депутат стверджує, що згідно із статтею 17 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», органам місцевого самоврядування забороняється одержувати від фізичних, юридичних осіб безоплатно послуги та майно.

Тож, на його думку, мер і його заступник вчинили корупційне правопорушення. «Можливо комусь це видасться особистим переслідуванням чи дріб’язковим присікуванням. Але, я вважаю, що надання приватною компанією безоплатно в користування меру автомобіля утворює небезпеку корупції і є формою прихованого підкупу», – переконує Осіпов.