Документи на посаду директора Антикорупційного бюро прийматимуть на день довше

gazeta.ua

gazeta.ua

Охочі взяти участь у конкурсі на заміщення посади директора Національного антикорупційного бюро України можуть подати свої документи Конкурсній комісіі до вечора 11 лютого.

Таке роз'яснення. як повідомляє Укрінформ,  під час засідання конкурсної комісії з обрання кандидатів на посаду директора Національного антикорупційного бюро України озвучив член комісії Віктор Мусіяка.

"Строк, встановлений для подання заяв та інших передбачих законами України документів для участі у конкурсі на посаду директора НАБУ, завершується 11 лютого 2015 року. Заяви та інші документи, здані до установи зв'язку до 24 години 11 лютого 2015 року, а також передані особисто до Адміністраціі Президента України до 17:45 зазначеного дня, вважаються такими, що здані своєчасно", - сказав Мусіяка.

Читайте також: На посаду директора антикорупційного бюро подали документи 96 кандидатів

Водночас він наголосив, що "заяви та інші документи, здані після встановлених термінів, розглядатися конкурсною комісією не будуть".

Таким чином, кандидати отримали ще один додатковий день для подання заяв, адже раніше завершити прийом документів планувалося 10 лютого.

Укрінформ