Депутат хоче повторних розкопок там, де мають звести готель (відео)

Депутат Ярослав Нищик

Депутат Ярослав Нищик

5 лютого на сесії  Черкаської міської ради депутат Ярослав Нищик звернувся до прокурора області та голови ОДА з проханням здійснити перевірку діяльності посадових осіб обласної археологічної інспекції, зокрема т. в. о. начальника управління Миколи Сухового, - повідомляє Прочерк

Депутат у своєму запиті спирався на наступні твердження:

"Член виконавчого комітету Валерій Макєєв у коментарі "Прочерку" 3 лютого повідомив, що в разі скасування дозволу на будівництво готельного комплексу за адресою вул. Гагаріна 60, з міського бюджету має бути сплачено значну компенсацію до якої входить і вартість проведення археологічних досліджень на вказаній ділянці у сумі 421 тис. гривень. Проте, за твердженням спеціалістів, дані дослідження були проведені лише на папері. Також прошу перевірити фактичне виконання робіт на місцевості, також прошу перевірити законність виділення вказаної земельної ділянки під забудову, зважаючи на її культурну та історичну цінність для міста Черкаси та потребу проведення археологічних розкопок",— заявив свободівець.

Депутат також озвучив вимогу провести повторні археологічні розкопки. А при розгляді кандидатури Сухового на посаду керівника управління культури врахувати озвучену інформацію.

Депутат Олег Ліходькін виступив у продовження теми. Він зазначив, що його обурює тема голосування з даного питання.

"Я нагадаю, що на засідання виконкому виносилося 2 проекти стосовно надання містобудівних умов на будівництво вказаного об’єкта на Замковому узвозі і на відмову. На жаль, нашим виконавчим комітетом не було прийнято відмову в наданні містобудівних умов на вказаний об’єкт", — зазначив Олег Ліходькін.

Детальніше дивіться відео.