Соболєв: Україна досі не попросила РФ видати Януковича

Соболев глУкраїна досі не попросила Російську Федерацію видати арештованого українським судом четвертого Президента України Віктора Януковича.

 Про це заявив голова комітету з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю Єгор Соболєв, – повідомляє УНН з посиланням на прес-службу «Самопомічі».

На його переконання, Януковича потрібно позбавити не лише статусу президента, але й грошей та свобод. Втім, щоб це зробити необхідно провести реформу МВС.

«Окрім позбавлення Януковича статусу президента, потрібно його доставити в Україну, потрібно розслідувати кримінальні справи проти нього та його злочинного угрупування. А для цього треба змусити керівників правоохоронних органів провести реформи», – констатував він.

Депутат наголосив, що досі держава Україна не попросила Російську Федерацію видати арештованого українським судом злочинця Януковича.

«Тому треба не тільки голосувати за зняття статусів, а справами змушувати керівників правоохоронних органів, зокрема генерального прокурора, виконувати свою роботу. А якщо вони провалюють свою роботу – давайте шукати нових керівників», – закликав Є.Соболєв.

Нагадаємо, 4 лютого Верховна Рада позбавила звання Президента четвертого президента України Віктора Януковича.