У Дніпропетровську активісти намагаються зробити бюджет міста прозорим

днепрУ травні поточного року ініціативна група запустить проект «Відкритий бюджет міста», який буде розміщений на спеціальному порталі budget.dp.ua

Про це, як повідомляє «Днепропетровск. Комментарии», стало відомо під час обговорення цього проекту з громадськістю в Дніпропетровській міській раді.

Член громадської ради при Дніпропетровській міськраді Володимир Недогода повідомив, що проект втілюється в життя волонтерами, і не буде фінансуватися за бюджетні кошти.

«Суть його в тому, що всі бажаючі у вільному, відкритому доступі в мережі Інтернет зможуть ознайомитися з дохідною і видатковою частинами бюджету міста, дізнатися про процес використання бюджетних коштів», - повідомив Недогода.

Члени ініціативної групи відзначили, що для того, щоб отримувати необхідну вихідну інформацію, потрібно відпрацювати взаємодію з фінансово-економічною департаментом міськради.

Присутній на обговоренні перший заступник міського голови Анатолій Крупський зазначив, що в кожному підрозділі міськради буде визначений співробітник, який буде передавати необхідну інформацію для публікації.

Також стало відомо, що даний проект «Відкритий бюджет міста» є одним з напрямків діяльності «IT-руху «Дніпро». Активісти також планують розробити проекти в сфері освіти, ЖКГ, автоматизації адміністративних послуг та ін.