Документи щодо присвоєння Ісаєнку статусу учасника АТО підготував Гройсман

Дмитро Ісаєнко. Фото: minregion.gov.ua

Дмитро Ісаєнко. Фото: minregion.gov.ua

Правильно оформити статус учасника бойових дій колишньому заступнику міністра регіонального розвитку Дмитру Ісаєнку допоміг теперішній голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив журналіст Дмитро Гнап.

В сюжеті "Слідство.ІНФО" йдеться, що Ісаєнко, окрім того, що "зробив" собі статус учасника бойових дій, зареєстрував 20 млн грн доходу, все життя працюючи на посаді чиновника.

За словами журналіста, комісія з присвоєння статусу учасника бойових дій нічого не могла вдіяти з присвоєнням статусу Ісаєнку, бо документи йому підписував сам Володимир Гройсман.

"В Ісаєнка документи були правильно оформлені. А ось всі документи йому підготував, вгадайте хто? Фаворит президента, спікер ВР Гройсман, який ще кілька місяців тому був начальником цього кадра Ісаєнка в міністерстві", - зазначив Дмитро Гнап.

"Коротше, навіть якщо слідство по підробці статусу учасника АТО закінчиться нічим, чувака можна запросто на 10 років закривати за розкрадання державного майна", - додав журналіст.

Лише за минулий рік Ісаєнко задекларував 20 млн грн доходу. Все життя працюючи чиновником, він живе у шикарному маєтку під Києвом.

Исаенко дом

Як повідомляв iPress.ua, 13 січня під час засідання Верховної Ради група народних депутатів змусила Дмитра Ісаєнка відмовитись від статусу учасника АТО прямо в сесійній залі.

Зазначимо, що посаду заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитро Ісаєнко обіймає ще з 23 грудня 2010 року.

Цей чиновник, який за часів Януковича забезпечував аферу з Гостинним двором, ще донедавна відповідав за вибудування лінії оборони від російських військ.

14 січня Яценюк звільнив його із займаної посади.