На Запоріжжі судитимуть екс-прокурора, який зробив так, що в нього вкрали секретні документи

змінити судиПрокуратура Запорізької області направила до Мелітопольського міськрайсуду обвинувальний акт за ч.1 ст.367 (службова недбалість) та ч.1 ст. 329 КК України (втрата документів, які містять державну таємницю) стосовно колишнього старшого прокурора Мелітопольської міжрайонної прокуратури.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 12 листопада минулого року колишній працівник Мелітопольської міжрайпрокуратури залишив в автомобілі портфель з ухвалами апеляційного суду Запорізької області, які мали гриф секретності «таємно», а також матеріали кримінального провадження, пов’язаного з розслідуванням фактів незаконного обігу наркотиків.

Це призвело до їх викрадення невстановленою особою. Вже наступного дня прокуратура області внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрила кримінальне провадження за вказаними статтями Кримінального кодексу.

Минулого тижня старшому прокурору було повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. За порушення Присяги працівника прокуратури його звільнено із займаної посади, обвинувальний акт стосовно колишнього прокурора передано до суду.