На активістів, які захищають киян від незаконної забудови, пов’язаної з депутатом, кинули бійців батальйону «Київ-2» (ФОТО)

2 лютого 2015 року у Києві біля зоопарку по вул.Шулявській, 32, де йде незаконне будівництво багатоповерхівки, для боротьби з активістами, які відстоюють інтереси громади, влада кинула бійців батальйону «Київ-2».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав експерт з державного управління та містобудування Віктор Глеба.

«Верх цинізму, коли озброєні автоматами бійці батальйону КИЇВ-2 приїхали захищати територію незаконної забудови від активістів, які виступають проти дерибану земель біля зоопарку по вул. Шулявській, 32. Незважаючи на те, що В.Кличко у присутності представників преси пообіцяв громадським активістам та жителям навколишніх будинків припинити НЕЗАКОННЕ будівництво, на сьогодні активно ведуться будівельні роботи. Забудовником є комунальне підприємство "Житлоінвестбуд-УКБ", директором якого є Вячеслав Непоп, депутат міськради Києва і ...член Постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування. Питання - що він досі там робить і чиї інтереси захищає - киян чи забудовників?», написала на своїй сторінці у Фейсбук Марина Гончарук.

шулявська

???????????????????????????????

Як повідомляв «Ні корупції!», на початку січня відбулася акція протесту проти незаконних забудівель уже за часів правління теперішнього мера Києва Віталія Кличка біля столичного Зоопарку на розі вул. Шулявська – Тбіліський провулок.

Фото Вадима Торопова