Активісти отримали перемогу над харківським люстрованим прокурором, якого суд поновлював на роботі (ВІДЕО)

У Харкові начальник відділу роботи з кадрами Володимир Суходубов, який підпав під люстрацію та був поновлений на роботі суддею Самойловою,  в апеляційному суді перестав сперечатися з державою Україна через свою люстрацію.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук нардеп Єгор Соболєв.

«Важлива перемога в Харкові. Був там (і поки що є) такий прокурор Суходубов. "Рєшал фсьо" в місті при Януковичі. Після перемоги Євромайдану перебрався на меншу посаду в прокуратурі, але все одно потрапив під люстрацію. І кинув виклик всьому суспільству, першим в Україніі поновившись на посаді. За рішенням місцевої ж судді. Такої собі Самойлової», - написав Соболєв.

Він написав рецепт успіху в негараздах. «Проти повстали місцеві активісти. З Києва їх приїхали підтримати представники уряду ( без жартів - сама директор департаменту люстрації Мінюсту Tetiana Kozachenko), невтомні мотори Громадського люстраційного комітету Максим Маньковський та Саша Дрік, ну і свідомі народні обранці.І все вийшло! (Не з першого разу. Судді навіть встигли поскаржитися генпрокурору, що ми їх погрожували викинути у вікна). Але сьогодні товаріщ Суходубов офіційно повідомив товаріщам в мантіях, що він передумав сперечатися з державою Україна через свою люстрацію», - повідомив нардеп

«Мудре рішення. Саме це ми і намагалися донести товаріщам в мантіях: якщо закон не працюватиме, вони (і не лише вони) літатимуть у вікна. Тому в абсолютно прокурорсько-суддівських інтересах бути цивілізовано вигнаними за законом», - додав Єгор Соболєв.