Проти посадовців з ДП «Укрпатент» відкрито кримінальне провадження

укрПрокуратура відкрила справу щодо можливого зловживання службовим становищем посадовцями з ДП «Український інститут промислової власності» (також відомого як «Укрпатент») за зверненням Антикорупційного штабу та депутата Київради Галини Янченко.

Про це повідомляється на сторінці у Фейсбук Антикорупційного штабу Києва.

Відомості щодо можливого зловживання за ознаками кримінальних правопорушення, передбаченого ч. 2 ст 364 КК України, внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Нагадаємо, що в 2014 році підприємство уклало договір щодо послуг зі сканування матеріалів на загальну суму 2,93 млн. гривень з ПП «Лабораторія інформаційних технологій».

«Показовий факт: найдешевшу фірму (ТОВ «ІМПЕЛ ГРІФФІН ГРУП»), яка запропонувала ціну на 1 млн. грн. дешевше відхили за сумнівних обставин. З-поміж двох фірм, що залишилися - ТОВ «ОКТЕТІС» та ПП «Лабораторія інформаційних технологій», перемогу здобула остання. За матеріалами партнерів з «Наші гроші» ціни суттєво перевищують ринкові» - говориться в повідомленні.

Збитки для бюджету лише по цій закупівлі можуть складати близько 1 млн. гривень.

«Маємо ще одну перемогу Антикорупційного штабу у боротьбі з розкраданням бюджету!», - написали на сторінці у Фейсбук представники штабу.