У Рівному арештовано майно та 8 банківських рахунків екс-директора радіозаводу

заводЗа результатами розгляду клопотання органу досудового розслідування, погодженого із прокуратурою Рівненської області, Рівненський міський суд виніс ухвалу про арешт майна колишнього генерального директора ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод», який підозрюється у доведенні товариства до банкрутства.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Рівненщини.

Відтак накладено арешт на 4 об’єкти нерухомості (2 нежитлових приміщення, житловий будинок та квартира), 11 транспортних засобів та кошти на 8 рахунках у банківських установах.

Арешт майна застосовано з метою відшкодування шкоди, завданої кримінальним правопорушенням.

Колишній генеральний директор ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод» підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 219 КК України, за фактом доведення ним товариства до банкрутства, що спричинило шкоду державі та кредиторам на суму близько 3 млн грн.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснюють слідчі головного управлінням ДФС у Рівненській області, яким процесуально керує прокуратура Рівненської області.

З метою стягнення завданих злочином збитків прокуратура Рівненської області заявила до підозрюваного цивільний позов.

Нагадаємо,  ухвалою господарського суду Рівненської області від 5 лютого 2014 року ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод» визнано банкрутом та введено ліквідаційну процедуру.

Прокуратура Рівненської області пред’явила до господарського суду Рівненської області позов в інтересах держави в особі Фонду державного майна України до однієї із приватних структур з вимогою повернути у державну власність пакет акцій ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод» на суму 25,5 млн грн та сплатити на таку ж суму штрафні санкції.

Підставами для позовних вимог прокуратури стало рішення Вищого господарського суду України від 14 січня 2015 року, яким залишено в силі рішення судів першої та апеляційної інстанцій про розірвання договору купівлі-продажу 50% +1 акцій заводу, укладеного між регіональним відділенням Фонду державного майна України по Рівненській області та приватною фірмою, в зв’язку з неналежним виконанням нею договірних зобов’язань.