Радник Коломойського розповів меру Кривого Рогу, що протестуючих людей «дістала» корупція

кривий рігРадник голови Дніпропетровської ОДА Борис Трейгерман виступив зі зверненням до мера Кривого Рогу Юрія Вілкула з приводу останніх подій в Кривому Розі

Про це стало відомо з тексту звернення, опублікована на сторінці Бориса Трейгермана в соціальній мережі facebook.com.

«Через небажання жити по-старому, люди вийшли на вулиці. Вони це зробили не за наказом згори, це можна охарактеризувати одним словом - «дістало», - йдеться в повідомленні. - Їх дістало засилля чиновників, корупція, яка як ракова пухлина проникла в усі сфери діяльності міста. Вони зі своїм болем прийшли до Вас - з величезним бажанням бути почутими, бажанням провести відкритий діалог: важкий, безсторонній, може десь і образливий для Вас, але все ж діалог, діалог з Вами - мером Кривого Рогу. На жаль, така зустріч ще не відбулася. Звичайно, можна відмахнутися від них, сказати: «Навіщо на них звертати увагу, це ж не все місто!».

Борис Трейгерман порадив Юрію Вілкула згадати події 2013 року.

«Тоді теж все починалося з« жменьки людей », і на них теж не хотіли звертати уваги, мовляв, це не вся Україна. Чим це закінчилося для минулої влади, ми всі прекрасно знаємо, - написав Борис Трейгерман. - Юрію Григоровичу, ті, хто сьогодні бореться за право жити по-іншому, як і Ви, - жителі Кривого Рогу, вони невід'ємна частина Вашої майже мільйонного міста, вони громадяни України. І до них варто прислухатися, з ними треба провести діалог! І останнє, Юрій Григорович, не дозволяйте пресі ображати цих людей, називати їх терористами, бомжами, гопниками. Це народ України, який просто прийшов Вам сказати: «Дістало!».

Як повідомлялося, Борис Трейгерман прибув до Кривого Рогу, щоб налагодити діалог між учасниками акції протесту у Криворізькому міськраді та місцевою владою. До цього учасники акції протесту в Криворізькому міськраді оголосили голодування. Перед цим стало відомо, чого домагаються криворізькі активісти, блокуючи сесійну залу. Громадські діячі хочуть, щоб Президент України взяв місто під особистий контроль і направив в Кривий Ріг свого представника, який буде наділений всіма повноваженнями контролювати всі процеси життєдіяльності міста.

На думку активістів, потрібно використовувати всі законні механізми щодо недопущення громадянського протистояння в місті і розкрадання бюджету.

Свої вимоги громадські пояснюють тим, що депутати криворізького міськради - ставленики Партії регіонів разом з мером міста Юрієм Вілкулом продовжують політику таємницею підтримки режиму Януковича.

20150129092518

У Вілкула-старшого заявили про захоплення криворізького міськради