Військкомати зобов’язали подати до МВС реєстри ухильників від мобілізації

top-photoВійськові комісаріати мають до 3 березня передати міліції реєстри ухильників від мобілізації.

Про це заявляють у Генеральному штабі Збройних сил України, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Районні військові комісаріати отримали відповідне завдання із створення реєстрів ухильників, які вони мають до 3 березня передати в районні, міські відділення міліції, які відповідно до законодавства мають здійснювати розшук, затримання, доправлення в законному порядку у військові комісаріати громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку», – сказав заступник начальника мобілізаційного відділу мобілізаційного управління Головного управління оборонного і мобілізаційного планування Генштабу ЗСУ Олександр Правдивець на прес-конференції в середу в Києві.

При цьому він зазначив: «На сьогодні в нас завершено перший етап (мобілізації) – це сповіщення про прибуття у військові комісаріати».

Водночас, відповідаючи на запитання, яку кількість військовозобов’язаних уже мобілізовано, Правдивець наголосив, що інформація стосовно показників плану проведення мобілізації не є загальнодоступною.

Він також пояснив: «На сьогодні плани із сповіщення військовозобов’язаних про їх прибуття у військові комісаріати, проходження медичної комісії виконуються».

Як відомо, з 20 січня в Україні почалася чергова хвиля мобілізації.