У Рівному суд заборонив незаконне будівництво житлового комплексу «Ріверсайд»

ріверЗа результатами розгляду судом апеляційної скарги прокуратури Рівненської області постановили нове рішення у справі за позовом прокурора міста Рівне до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, яким визнали неправомірними дії останньої та скасували реєстрацію декларації про початок будівельних робіт по вулиі Кіквідзе, 66, що в обласному центрі (комплексу "Ріверсайд")

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Доведено, що центральний орган державного контролю безпідставно надав дозвіл на початок будівництва багатоквартирного житлового будинку за вказаною адресою приватній структурі без наявності у останньої посвідченого права власності на земельну ділянку, котра нині використовується для обслуговування місцевого хлібзаводу.

Крім того, на вказаній території знаходиться протирадіаційна захисна споруда, яка перебуває у державній власності та обліковується за РВ ФДМУ по Рівненській області.

Із врахуванням доводів та позиції прокуратури Рівненської області Київський апеляційний адміністративний суд своєю постановою від 21 січня 2015 скасував рішення суду першої інстанції про відмову у задоволенні позовних вимог прокурора, та прийняв нове, яким останні задоволив у повному обсязі.

Наразі слідчими Рівненського МВ УМВС України в області проводиться досудове розслідування за фактами самовільного будівництва на самовільно зайнятій земельній ділянці по вулиці Кіквідзе у місті Рівне, а також за фактами порушення правил, що стосуються безпечної експлуатації будівель і споруд, та зловживання службовими повноваженнями за ст.ст. 197-1, 275, 364-1 КК України. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура міста Рівне.

А також у провадженні СУ УМВС України в Рівненській області перебуває кримінальне провадження за фактом неналежного виконання службовими особами Інспекції ДАБК України в Рівненській області службових обов’язків при проведенні перевірок стосовно додержання вимог містобудівного законодавства при будівництві багатоквартирного будинку по вул. Кіквідзе у м. Рівне. Процесуальне керівництво досудовим розслідування здійснює прокуратура Рівненської області.