На Запоріжжі у комуністів відібрали приміщення, яке вони орендували у школи

кпуГосподарський суд Запорізької області задовольнив позовні вимоги прокуратури Шевченківського району Запоріжжя та визнав недійсною угоду оренди приміщення однієї із загальноосвітніх шкіл міста партійним осередком КПУ.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Встановлено, що частина нежитлового приміщення навчально-виховного комплексу була орендована Шевченківською районною організацією Комуністичної партії України.

Однак, відповідно до закону передача в оренду приміщень навчальних закладів для здійснення діяльності, не пов’язаної з навчально-виховним процесом, забороняється. Адже така оренда може призвести до порушення прав дітей на безпечні умови навчання та виховання, а також завдати шкоди інтересам держави.

У зв’язку з цим прокуратура Шевченківського району в листопаді минулого року подала до суду позов в інтересах територіального відділу освіти, молоді та спорту.

В січні цього року Господарський суд погодився з позицією прокуратури та своїм рішенням зобов’язав партійний осередок повернути нежитлове приміщення освітньому закладу.