На Луганщині за сепаратизм судитимуть депутата-комуніста

Фото profvesti.org

Фото profvesti.org

Прокуратура Луганської області закінчила досудове розслідування та направила до суду обвинувальний акт за ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України).

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Досудовим розслідуванням встановлено, що депутатом Біловодської районної ради та першим секретарем районного комітету Комуністичної партії України у травні 2014 року здійснювались публічні заклики до участі у проведенні незаконного референдуму щодо підтримки акту про державну самостійність «ЛНР» з метою виокремлення території Луганської області зі складу України.

Крім того, вказана особа організувала спільно з іншими особами, які оголошені у розшук та матеріали стосовно них виділені в окреме провадження, проведення 11 травня 2014 року незаконного референдуму. Зокрема, ними організовано роботу виборчих комісій, вжито заходів щодо облаштування виборчих дільниць та підрахунку результатів референдуму.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 110 КК України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.