Бутусов: Збільшення виплат бійцям АТО стане найкращою рекламою мобілізації

Юрій Бутусов. Фото Телекритики

Юрій Бутусов. Фото Телекритики

Якщо Уряд дійсно забезпечить виплати солдатам і офіцерам, які воюють в АТО на рівні 30-40 тисяч гривень, то ми закладемо базу для створення професійного ядра в збройних силах. І початок таких великих виплат стане найкращою рекламою мобілізації.

Про це у Фейсбук написав головред Цензор.НЕТ Юрій Бутусов, коментуючи рішення Уряду про збільшення грошової забезпечення бійців АТО та виплату премій за кожну одиницю підбитої техніки ворога.

«Україна повинна забезпечити своїм воїнам гідні умови, а армія повинна перетворитися на найбільш престижне місце роботи в державі. Зарплата солдата-контрактника – учасника активних бойових дій в АТО може стане вищою від зарплати будь-якого судді і будь-якого міністра», – написав Бутусов.

Він висловив сподівання, що це рішення – не просто черговий піар, а підкріплене реальними розрахунками та можливостями бюджету. Для цього треба, щоб можливість здійснення таких виплат підтвердив прем’єр Яценюк.

«Престиж армії – це престиж держави. Армія повинна зосереджувати кращі сили суспільства, і найбільш серйозні ресурси. Сподіваюся, що проект високих зарплат для тих, хто ризикує собою заради України, буде реалізований», – додав Бутусов.