У Чернівцях працівник кладовища за місце на Алеї слави вимагав крупний хабар

Хабар 16 300У Чернівцях міліція затримала заступника директора Центрального кладовища, який вимагав хабар у розмірі $2400 за місце поховання на Алеї слави.

Про це повідомила прес-служба УМВС в області.

Інформацію щодо неправомірних дій заступника директора правоохоронцям надав міський голова Олексій Каспрук, адже громадськість неодноразово скаржилася не непорядність заступника директора.

Бажання чернівчанина спочивати в майбутньому серед видатних людей та героїв, посадовець взявся виконувати за майже $4000. Щоправда, чоловік мав передати кошти через посередника, який є працівником кладовища.

У переддень Старого Нового року 13 січня у службовому кабінеті посадовець разом зі своїм помічником одержали частину неправомірної вигоди в розмірі $2400. Примітно, що гроші на руки отримав саме посередник. Там їх і було затримано на «гарячому» працівниками управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС та прокуратури області.

Наразі посадовцю оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368-3 (комерційний підкуп) Кримінального кодексу.

Розслідування триває.