Після заяви даішника Бояркіна про корупцію заворушились в прокуратурі Житомирщини (ВІДЕО)

співробітник ДАІ Борис Бояркін

співробітник ДАІ Борис Бояркін

27 січня цього року прокуратура Житомирської області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесла відомості про можливе зловживання службовим становищем посадовими особами УДАІ в Житомирській області.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Відомості кваліфіковано за ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Наразі прокуратурою області розпочато досудове розслідування.

Як відомо, у мережі з'явилося відео, на якому співробітник ДАІ Борис Бояркін розповідає про корупційні схеми в Житомирському відділенні.

Відеозапис з розповіддю житомирського даїІшника був розміщений місцевим активістом Дорожнього контролю Дмитром Кравчуком. На ньому чоловік у формі співробітникаМВС розповідає про корупцію у відомстві.

"Я сподіваюся на цю жінку, на замміністра, яка побачить цей ролик. У Житомирській області треба дві тисячі доларів, щоб залишитися в ДАІ", - заявив Бояркін про ситуацію, пов'язану з реформою ДАІ.

За його словами, інспектор щодня повинен здавати своєму начальнику 200-400 гривень.При цьому гроші передаються через магазин. Також він заявив, що інспектори на стаціонарних постах зобов'язані здавати набагато більші суми.

У той же час в МВС заперечують наявність подібних налагоджених корупційних схем.

"Управління Державтоінспекції УМВС України в Житомирській області зазначає: інформація оприлюднена Бояркіним в мережі Інтернет не відповідає дійсності і обумовлена, ймовірно, образою на звільненняз органів внутрішніх справ", - йдеться в заяві Житомирського УДАІ МВС.