На Прикарпатті суд виніс вирок воєнкому за хабар від призовника

Фото inpress.ua

Фото inpress.ua

Набув чинності вирок Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області, яким визнано винним працівника Надвірнянсько-Богородчанського об’єднаного військового комісаріату у отриманні неправомірної вигоди від призовника за звільнення останнього від призову.

Про це повідомили в прес-службі УСБУ в Івано-Франківській області.

Працівник військкомату, відповідальний за організацію та проведення військового призову у районі, потрапив під підозру влітку 2014 року. Невдовзі його було затримано на «гарячому» при отриманні 1000 доларів від місцевого жителя за непроходження ним строкової військової служби у ЗС України начебто за станом здоров’я.

За матеріалами СБУ органами прокуратури було розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального Кодексу України.

Надвірнянський районний суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України, і призначив йому покарання у вигляді штрафу – 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (двадцять тисяч чотириста гривень).

Військового чиновника звільнено, йому заборонено обіймати державні посади.