Київських депутатів закликають не підтримувати проект бюджету-2015, в якому не усунули корупційні ризики

Фото: tsn.ua

Фото: tsn.ua

Станом на 27 січня проект бюджету Києва на 2015 рік не зазнав кардинальних змін, показники доходів по ключовим статтям бюджету є заниженими  та надані громадськістю пропозиції переважно не враховані при розробці проекту бюджету столиці.

Про це йдеться в повідомленні Фундації «Відкрите суспільство».

«Корупційні ризики, які коштують міському бюджету мільярдів гривень, так і не усунуто, а чітких відповідей щодо податкової бази розрахунку прогнозних показників так і не отримано.  Невиправданими та необґрунтованими є  витрати на«Генеральний план розвитку м. Києва та його приміської зони до 2025 року», який розробляють вже більше 6 років, "Містобудівний кадастр м. Києва», плани зонування «окремих частин м. Києва», - йдеться в повідомленні.

 У зв’язку із цим, «Відкрите суспільство звертається до депутатів міськради не підтримувати проекту бюджету без оприлюднення КМДА чітких розрахунків щодо бази оподаткування,  надання відповідей на питання, які вже неодноразово публічно задавалися Фундацією, рядом громадських організацій та депутатами міськради щодо питань формування доходної та витратної частин бюджету.

«Без чітких розрахунків щодо бази оподаткування, результативних показників роботи ключових департаментів та комунальних підприємств, а особливо департаменту архітектури та містобудування та департаменту земельних ресурсівбюджет Києва на 2015 рік буде містити занижені показники надходжень від оподаткування земельного ресурсу, комерційної нерухомості, від пайових внесків, від реклами та збору за паркування транспортних засобів з одного боку, а з іншого, невиправдані та необґрунтовані витрати на «Генеральний план розвитку м. Києва та його приміської зони до 2025 року», "Містобудівний кадастр м. Києва», плани зонування «окремих частин м. Києва», - зазначають у «Відкритому суспільстві.

Фундація закликає депутатів міськради не підтримувати проект Києва на 2015 рік у тому вигляді, який є зараз.