У Києві звільнятимуть паркувальників-корупціонерів

парковкаУ структурі КП "Київтранспарксервіс" створено відділ контролю якості надання послуг та виконання робіт, який має на меті підвищити доходи бюджету та усунути зловживання і шахрайські дії з боку співробітників підприємства.

Про це заявив директор підприємства Володимир Першин, повідомляє сайт КМДА.

За його словами, новостворений відділ займатиметься постійним моніторингом роботи паркувальників, виявленням зловживань та контролюватиме дотримання вимог законодавства у сфері паркування.

"У Києві функціонує 215 майданчиків, на яких працюють понад 330 паркувальників. І, на жаль, проаналізувавши скарги, які надходять від громадян, і провівши внутрішній аудит, ми побачили, що у деяких районах абсолютно немає порядку, навіть більше – є регулярне порушення законодавства", - сказав Першин.

Він відзначив, що зафіксовані випадки, коли паркувальники не видають водіям чеків та талонів, які підтверджують оплату послуги, а деякі паркувальники працюють взагалі без документів.

"З подібною практикою ми вже почали боротися – починаючи від дисциплінарних заходів у вигляді доган і закінчуючи звільненнями, або навіть кримінальною відповідальністю", - запевнив Першин.

Він закликав водіїв вимагати чек при сплаті за парковку, щоб бути впевненим, що ці кошти підуть до бюджету, а не комусь у кишеню.

Першин також нагадав, що зі скаргами та пропозиціями щодо роботи столичних паркувальників кияни можуть звернутися на "гарячу лінію" підприємства за тел. (044) 362-44-77.