Троє затриманих в Одесі міліціонерів використовували в корупційній схемі повію

Фото mail.ru

Фото mail.ru

Суд обрав трьом правоохоронцям, спійманим недавно на хабарі у 52 тисячі гривень, запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю застави.

Як повідомляє Інтер, одночасно прокуратура озвучила нові подробиці справи.

За словами першого заступника прокурора Одеси Олега Хорсуненко, начальник сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Овідіопольського райвідділу міліції разом зі своїм підлеглим і співробітником карного розшуку Приморського райвідділу організували досить просту схему.

Вони знайшли громадянку, яка раніше займалася проституцією. Шляхом шантажу змусили її розмістити оголошення в інтернеті, мовляв, надає інтимні послуги за гроші, але з однією умовою: клієнт повинен з'явитися за вказаною адресою з марихуаною, щоб «покурити і розслабитися». На місці ж клієнта чекала не повія, а міліціонери.

«А далі все спільно затримують так званого злочинця з наркотичним засобом, якого вони ж схилили до того, щоб він це наркотичний засіб приніс при проведенні дозвілля з їх громадянкою», - пояснив заступник прокурора.

Розробка по цій групі міліціонерів велася кілька місяців. Операцію із затримання прокуратура провела спільно з СБУ під час отримання від чергового клієнта хабара за не притягнення його до кримінальної відповідальності. Зараз слідство збирає матеріали за іншими епізодами діяльності групи.

У той же час самі затримані давати будь-які свідчення поки відмовляються. На суді, де їм обирався запобіжний захід, говорили, що їх «підставили» і «це все провокація». Суд же ухвалив взяти їх під варту, правда, з можливістю вийти на свободу після внесення застави в 365 тисяч гривень з кожного.

Якщо провину міліціонерів доведуть, їм загрожує від 5 до 10 років в'язниці.