Розслідують діяльність керівника Луганської філії КРРТ, який допомагав сепаратистам

ДНР ЛНРПрокуратура Луганської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому 21 січня 2015 року слідчим відділом УСБУ в Луганській області за фактом сприяння діяльності терористичній організації керівництвом Луганської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (ч. 1 ст. 258-3 КК України). 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Встановлено, що раніше захоплена у м. Луганську представниками терористичної організації «ЛНР» зазначена філія, використовуючи український радіочастотний ресурс, транслює 16 російських телеканалів, зокрема «1 канал Всемирная сеть», «Россия 24», «LifeNews», «Россия 1», а також місцевий телеканал «ГТРК ЛНР «Луганск 24».

В ефірі цих телеканалів регулярно розміщуються матеріали, які створюють позитивне враження про терористичну діяльність «ЛНР» і так званої «Армії Південного Сходу», дискредитують сили АТО, діяльність Збройних Сил України та правоохоронних органів в очах громадськості, формують ідеологічне підґрунтя для поширення в регіоні терористичних та екстремістських поглядів.

На теперішній час проводяться слідчі дії. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Як повідомляв Ні корупції!, у січні було звільнено директора Луганської філії концерну РРТ Володимира Улезька, який підтримував сепаратистів.

Голова Луганської ОДА Геннадій Москаль розповідав, що Улезько організував в Луганську трансляцію сепаратистського телеканалу «Луганськ-24», який виходить на частоті колишнього обласного телебачення, а також російських пропагандистських каналів, і обслуговує передавачі, які подають сигнал, у тому числі, й на контрольовану Україною територію.