За 2014 рік на Львівщині викрили 37 хабарників

Фото volynpost.com

Фото volynpost.com

На Львівщині у 2014 році працівники УБОЗу викрили 52 кримінальні правопорушення у сфері протидії корупції, з яких – 37 за фактами вимагання та одержання неправомірної вигоди. Окрім того, до суду було скеровано 24 протоколи щодо протидії адміністративній корупції. З числа розглянутих, загальна сума штрафу становить майже 12 тисяч гривень.

Про це 26 січня інформує ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

До прикладу, працівники міліції викрили працівника одного з коледжів Львова, котрий вимагав та одержав від студента 3 тисячі гривень за сприяння у здачі ним екзаменаційної сесії. І таких прикладів є чимало.

Крім того, було винесено сім вироків у кримінальних провадженнях за вчинення корупційних правопорушень. 20 осіб притягнуто до кримінальної відповідальності, з яких 17 – засуджені до різних термінів покарання із встановленням іспитових строків. Ще на трьох накладено штрафи у сумі від 8,5 до 17 тисяч гривень.

Зокрема, правоохоронці скерували до суду 24 адміністративних протоколи щодо протидії адміністративній корупції на державних службовців, а саме: за статтею 172-6 (порушення вимог фінансового контролю), за ст.172-7 (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів) та за ст.172-9 (невжиття заходів щодо протидії корупції). Зазначимо, що усі адміністративні протоколи у суді були розглянуті, загальна сума штрафу склала майже 12 тисяч гривень.