«Кредитний Майдан» провів попереджувальний пікет під АП

apСьогодні, 26 січня, кілька десятків учасників «Кредитного Майдану» пікетували Адміністрацію Президента. Свій пікет позичальники провели спиною до будівлі, аби продемонструвати позицію, яку сьогодні щодо них зайняла українська влада.

Як повідомляє ZIK, активісти заявили, що прийшли до Петра Порошенка, як до гаранта конституції, який несе пряму відповідальність за стан справ в країні, зокрема і за стійкість банківської системи. Стоячи спиною до президентської адміністрації позичальники тримали листки з написами «Україна – це я».

«Поки в країні не розпочнуться правильні та адекватні дії зі сторони держави, ми завжди будемо стояти тут. За все повинен платити винний , а в тому, що відбувається в країні винна влада і за все, що відбувається несе відповідальність головнокомандувач: за те, що відбувається там і за те, що відбувається тут», – зазначила голова ГО «Кредитний Майдан» Тетяна Руденко.

«Ми спиною стоїмо до президента, як вияв неповаги їх до нас і наша до адміністрації президента», –розповів активіст Богдан Сімейко.

Пікетувальники заявили, що невдала банківська політика призвела до штучного знецінення гривні. Така ситуація лише збагатила банки, тоді як позичальники сплатили по кілька квартир і досі залишаються в боргах.

«Порахуйте, на скільки збагатились наші банкіри, якщо ми платили по 5 років на 60% більше. Я особисто в’язав кредит квартиру, заплатив за неї готівкою. Відтоді проплатив уже дві квартири, тобто повернув банку борг, заплатив стільки ж відсотків і ще стільки ж винний. Де справедливість?», – розповів  позичальник Василь Білий.

Учасники акції збирали підписи під заявами, які мають намір направити до президента, Верховної Ради, Кабміну, Міжнародного валютного фонду та Європейського банку реконструкції та розвитку.