Оголошено конкурс: «Енергоефективність та альтернативна енергетика у ЗМІ»

Український освітній центр реформ спільно з Проектом «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Агентства США з міжнародного розвитку USAID оголосили конкурс на тему: «Енергоефективність та альтернативна енергетика у ЗМІ».

Про це повідомляється на сайті Асоціації міст України

Конкурс проводиться для журналістів семи областей України - Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Вінницької, Івано-Франківської, Чернігівської та Київської.

Мета: підвищення інтересу журналістів до питань енергетичної безпеки країни, інформування представників місцевих громад про потенціал впровадження енергозберігаючих технологій на локальному рівні.

У рамках конкурсу оцінюватимуться кращі опубліковані журналістські матеріали з питань енергоефективності, джерел альтернативної та чистої енергії, переваг ОСББ, тарифної реформи та забезпечення соціального захисту населення.

До участі в Конкурсі приймаються медіа-матеріали, опубліковані в друкованих чи інтернет-ЗМІ або трансльовані в ефірі на телебаченні чи радіо в період з 1 грудня 2014 року по 31 березня 2015 року.

Заявки на конкурс приймаються до 4 квітня 2015 року.

Номінації Конкурсу:

«Кращий матеріал в друкованих та on-line медіа» – перше, друге й третє місце.

«Кращий телевізійний матеріал» – перше, друге й третє місце.

«Кращий радіо матеріал» – перше, друге й третє місце.

Гран-прі.

Положення про конкурс та заявка на участь на сайтах www.cure.org.ua та www.mer.org.ua