Вже шукають заміну голові ДФС у Львівській області Дідику, який підпадає під люстрацію

Андрій Дідик, Фото ZIK

Андрій Дідик, Фото ZIK

ГУ Державної фіскальної служби у Львівській області очікують кадрові зміни. Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус заявив, що вже займається пошуком нового керівника ДФС у Львівській області на місце Андрія Дідика, який підпадає під люстрацію.

Про це І.Білоус повідомив у відповіді на звернення секретаря парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції Дмитра Добродомова щодо кадрової політики ДФС на Львівщині, – інформує прес-служба нардепа.

Білоус також погодився, що до підбору кадрів у службі необхідно залучати громадськість.

Як пише ZIK, Головне управління ДФС у Львівській області досі очолює Андрій Дідик – чиновник, який підлягає люстрації згідно з Законом «Про очищення влади» та не пройшов громадську люстрацію. Окрім того, журналісти у своїх розслідуваннях наводили факти причетності Дідика до корупційних діянь.

Також на засіданні комітету йшлося про перебування на посаді заступника начальника власної безпеки ГУ ДФС у Львівській області – в.о. начальника В.М. Качмарського.

Обговорювалися численні факти його незаконного збагачення, а також те, що у квітні 2012 року він був затриманий – проводилося кримінальне розслідування, проте до відповідальності його так і не було притягнуто. Попри ці факти, Качмарського таки призначили на зазначену посаду. Це призначення всупереч процедурі не було погоджено з першим заступником Голови ДФС та начальником ГУ власної безпеки ДФС В.М. Юрченком».

Окрім того, Качмарського двічі притягали до дисциплінарної відповідальності через неналежну роботу і прогули.

Голова ДФС заявив, що перевіряє вище наведені факти, і в разі їх підтвердження обіцяє звільнити Качмарського. 26 січня ця перевірка має бути закінчена.

Наступний приклад – перебування з 2007 по 2012 рр. на посаді заступника голови Державної податкової адміністрації у Львівській області одіозної для Львівщини особистості Надії Римарської, яка відповідно до закону теж підпадає під люстрацію. На засіданні антикорупційного комітету це питання підняв заступник голови Комітету Борислав Береза. Телеканал ZIK свого часу робив передачу, де посадовця викривали за її кричущі корупційні справи. За часів «злочинної влади» її було звільнено з податкових органів, аж тут раптом вона вже в. о. начальника ДПІ у Солом’янському районі Головного управління ДФС у м. Києві.

Враховуючи вище зазначені факти та інформацію від народних депутатів з інших регіонів України, комітет з питань запобігання і протидії корупції ухвалив рішення визнати кадрову роботу ДФС та роботу із запобігання проявам корупції незадовільною з вимогою по всіх згаданим особах провести всебічну перевірку, вжити заходів реагування і надати результати. Було поставлено питання і щодо доцільності перебування на посаді В.М. Юрченка – начальника ГУ власної безпеки ДФС України.