Під стінами АП вимагали відставки губернатора, який підпадає під люстрацію

Фото УНІАН

Фото УНІАН

Сьогодні, 23 січня, активісти Громадського люстраційного комітету під стінами Адміністрації Президента України провели акцію з вимогою до Глави держави припинити саботаж люстрації.

Про це повідомляється на сайті комітету.

Громадськість нагадала, що керівник держави повинен звільнити в першу чергу голову Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Кузьменка, який підпадає під дію Закону України «Про очищення влади» та проконтролювати аби керівники інших відомств відповідально поставились до процесу очищення влади.

До мітингувальників вийшов заступник голови Адміністрації Президента, якому передали звернення до Президента України, у якому вказали основні проблеми та конкретні приклади саботажу люстраційного закону різними відомствами.
Член Громадського люстраційного комітету, секретар Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України Максим Маньковський підкреслив, що сьогодні виповнилось рівно 100 днів з моменту коли Закон про очищення влади вступив в дію, проте суспільство спостерігає тотальний саботаж люстраційних процесів в державі, і в першу чергу від Президента України.

«Голова держави власним прикладом повинен показати, як потрібно виконувати люстраційний закон, блокувати саботажі та намагання чиновників обійти закон», – наголосив він. За словами активіста, 120 люстрованих працівників прокуратури подали позовні заяви до суду з вимогою поновлення. «Це є індикатором того, що прокуратура немає бажання очищуватися, крім того є значні порушення в МВД, ДФС, та інших відомствах», – зауважив Маньковський.